Рейтинг@Mail.ru

Добро пожаловать на сайт компании «Пакунок»

З нами зручно і комфортно

Магазин-склад «Пакунок» (ФОП Кулішов Сергій Володимирович) — це магазин для тих, хто піклується про власний імідж та репутацію, звик довіряти лише професіоналам, цінує чесність, прозорість і порядність партнерських взаємовідносин.

Успішний, майже 20-річний досвід роботи «Пакунка» на регіональному ринку оптово-роздрібної торгівлі одноразовим посудом, пакунками та різноманітними товарами господарсько-побутового призначення доводять, що обраний колективом стиль співпраці з клієнтами — правильний.

Пріоритетним для колективу магазину є задоволення споживчого інтересу кожного клієнта якісною продукцією за прийнятними цінами. В «Пакунку» діє гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного покупця.

Асортимент товару широко представлений як на вітринах оновленого офісу (вул. Бособрода, 95, м. Прилуки), так і на нещодавно створеному сайті, який постійно оновлюється і доповнюється.

Магазин-склад «Пакунок» працює лише з відомими в Україні виробниками, пропонуючи виключно якісну та перевірену продукцію.

«Пакунок» надає послугу — «безкоштовна доставка товару» (м. Прилуки та м. Ніжин). Для жителів інших регіонів України пропонує скористатися найбільш вигідною для них службою доставки.

ФОП Кулішов Сергій Володимирович — працює за спрощеною системою оподаткування 2-ї групи.

Запрошуємо до співпраці!

 

Скачать прайсы

Поделись с друзьями

Вход для пользователей

2012–2021 © Интернет-магазин «Пакунок» Полная версия Рейтинг@Mail.ru